Masivní nábytek kolekce Kien

Masivní dřevěný nábytek kolekce Kien je vyroben z masivu dřeva mindi a pyšní se jeho strukturou a kvalitou. Nábytek kolekce Kien je osobitý vzhledem přírodního dřeva mindy, v kombinaci s mosaznými úchytkami a především tvarem nohou tohoto nábytku. Veškerý nábytek této kolekce stojí na masivních vyřezávaných nohách, které jej charakterizují. Kolekce obsahuje nádherný dřevěný jídelní stůl, masivní příborník, konferenční stolek a další nábytek do obývacího pokoje, jídelny a předsíně.

2 položek celkem

Cena

1880440624
11880440624
Masivní dřevěný konferenční stůl Kien se zásuvkami
Kolekce
ZDARMAZDARMA
18 805 Kč
Kód: MR0413563
Masivní dřevěná knihovna Kian 200cm se zásuvkami a dvířky
Kolekce
ZDARMAZDARMA
40 623 Kč
Kód: MR0413557

Španělský masivní nábytek Kien s krásnou kresbou na světle hnědém povrchu masivního dřeva mindi nechává vyniknout přírodní materiály a dělá tak z nábytku Kien designové řešení pro zařizování interiérů. Nábytek je určen především pro milovníky naturalismu a přírodních materiálu. Masivní vzhled nábytku nechá vyniknout originální kresbu exotického dřeva příbuzného mahagonu.

Zaujal vás masivní nábytek kolekce Kien nebo byste se rádi dozvěděli o exotickém dřevě mindi? Pak neváhejte a navštivte nás v pražské kamenné prodejně.