Postele s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem jsou neocenitelným kusem nábytku do každé ložnice. Využijte ideálního možností pro vytvoření dalšího úložného prostoru za pomoci jedné z našich stylových postelí se zvedacím mechanismem. Zvedací mechanismus vám umožní uložit pod postel ideálně věci, které není potřeba používat každý den.

V nabídce najdete více druhů mechanismu postelí s úložným prostorem, jako je dělený úložný prostor nebo jeden velký, kdy dojde ke zvednutí celého lužka, respektive celé matrace na roštu. Díky této ojedinělé nabídce stylových postelí s úložným prostorem můžete kombinovat užitečné (extra úložný prostor) s potřebným (krásná a stylová postel) a vytvořit tak svou ložnici snů za pomoci luxusní čalouněné postele, do které budete mít možnost uschovat například zimní bundy, kabáty, čisté povlečení a další lůžkoviny atd.

Zajistí potřebný úložný prostor, který nebude nikomu na očích a přece bude stále po ruce. Ke svým věcem se dostanete jednoduchým zvednutím roštu, i se všemi lůžkovinami. Prohlédněte si naši nabídku postelí s úložným prostorem na www.malvarosa.cz a vyberte design dle vaších chutí. 

39 položek celkem

Cena

2101169807
12101169807

Styl nábytku

Položek k zobrazení: 39