Hotelový nábytek

Náš hotelový nábytek pro **** a ***** hotely a penziony poskytne záruku kvality a prestiže, které jsou pro komfort zákazníků klíčové. Špičkové materiály jsou pro tento nábytek do hotelů, penzionů a apartmánů samozřejmostí a poskytují prvotřídní vzhled a životnost nábytkuNabízíme také luxusní hotelové matrace za příznivé ceny, dostupné ve všech běžných velikostech. V případě zájmu o nabídku pro vaše ubytovací zařízení nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme pro vás nabídku na míru.

4 položek celkem

Cena

1301542928
11301542928

Náš hotelový nábytek pro **** a ***** hotely a penziony poskytne/nabídne záruku kvality a prestiže, které jsou pro komfort zákazníků klíčové. Zařizování interiérů hotelů je záchytným bodem pro tvorbu klientely. Zajišťuje v pokoji vlastní, jedinečnou atmosféru, ať už jako moderní, nebo i tradiční provedení interiérůŠpičkové materiály jsou pro tento nábytek do hotelů, penzionů a apartmánů samozřejmostí a poskytují prvotřídní vzhled a životnost nábytkuNábytek na míru poskytne potřebnou variabilitu hotelových pokojů, což zajistí například různé barevné provedení jednotlivých kusů nábytku. U každého hotelového nábytku z naší nabídky máte k dispozici vzorník barev, který vám umožní toto různorodé provedení. V nabídce naleznete především rustikální hotelový nábytek z masivního dřeva, kterým vytvoříte luxusní klasiku hotelového interiéru, s až starožitným vzhledem. Starožitný vzhled hotelového nábytku, či dokonce zámecký nábytek jsou velice oblíbené a přesně tyto kousky masivního nábytku u nás naleznete. Sortiment hotelového nábytku je široký a představuje především nábytek ložnicový a nábytek do obývacího pokoje či pracovny.

Základem jsou kvalitní hotelové postele z masivučalouněné postele a k nim padnoucí noční stolky. V hotelovém pokoji noční stolek bez stolní lampy neexistuje, a proto nabízíme široký sortiment stolních a nočních lamp. Celkově je osvětlení hotelového pokoje velice důležitým aspektem dotvářející jeho dokonalou atmosféru. S naší nabídkou osvětlení to zajisté nebude žádný problém.

Dále nesmí chybět šatní skříň a komoda a další nábytek pro ukládání věcí. Na luxusu jistě dodá toaletní stolek, který je pro dámskou klientelu nezbytný. A nesmíme opomenout pracovní prostor, který zajišťuje psací stůl s pohodlnou stoličkou, který případně doplňuje stylová knihovna. Hotelový interiér také často dotváří a doplňuje luxusní pohovka a křeslo.

Další, s hotelem se neodmyslitelně pojící záležitosti, jsou kvalitní hotelové matrace, poskytující zdravé spaní pro náročnou klientelu. V nabídce naleznete prověřené typy matrací různé výšky, tuhosti a především skladby, vše s dlouhou životnostíMatrace s dlouhou životností pro hotely a penziony, musí splňovat vysoké kvality provedení, vedoucí k příjemnému a zdravému odpočinku.  Zdravý odpočinek a spánek je u těchto 4* a 5ti* hotelů samozřejmým standardem a při ještě vyšších požadavcích jsou do hotelů vhodné zdravotní matrace. Nabízíme luxusní hotelové matrace za příznivé ceny, dostupné ve všech běžných velikostech.

V případě zájmu o nabídku pro vaše ubytovací zařízení nás neváhejte kontaktovat. Vypracujeme pro vás nabídku na míru.