Montáž nábytku

Většinu nábytku z naší nabídky je dodáváno již ve finálním provedení, čili složené. Nutná je pouze drobná montáž komponentů v podobě úchytů, nožiček či kompletace jako například u lamp, tedy usazení stínidla na tělo lampy. Komponenty k nábytku bývají obvykle odděleny od těla kvůli bezpečnosti zboží při přepravě - jmenovitě může jít o úchyty, které jsou připevněné uvnitř zásuvek nábytku.

Větší kusy nábytku jako například postele či šatní skříně jsou pochopitelně dodávany v demontovaném stavu. Ve většině případů jde však o velice intuitivní a jednoduchou montáž, kterou budete provádět dle srozumitelných pokynů z montážního návodu. Tato skutečnost je zpravidla uvedena v popisu produktu.

Jelikož jde u většiny položek z našeho sortimentu pouze o jednoduché kompletační práce či o velice snadnou montáž, tak samotnou montáž zboží nenabízíme přímo mezi doplňkovými službami při dokončení objednávky. V případě, že byste si však netroufli ani na jednodušší montáž, tak nás neváhejte kontaktovat a individuálně montáž domluvíme. Při individuální domluvě montáže dojde k fixnímu nacenění dle konkrétní zakoupené položky. Cenu montáže sdělujeme vždy před její realizací.

Jste-li limitováni malým manipulačním prostorem a nejste si jisti v jakém stavu dorazí váš vyhlídnutý kousek nábytku, tak nás určitě neváhejte kontaktovat.

Pakliže se rozhodnete pro montáž svépomocí nebo externí firmou dle vlastního výběru, proveďte prosíme před samotnou montáží důkladnou kontrolu všech dílů v souladu s odst. č. 3 článku 5.4. Jak postupovat při převzetí zboží?, Všeobecných obchodních podmínek, a v případě zjištění vad nebo nedostatků nás neprodleně, ještě před montáží, kontaktujte a vyčkejte na další pokyny. Na opožděné uplatnění reklamace nebude brán zřetel.