Montáž nábytku

Většinu nábytku z naší nabídky je dodáváno již ve finálním provedení, čili složené. Nutná je pouze drobná montáž komponentů v podobě úchytů, nožiček či kompletace jako například u lamp, tedy usazení stínidla na tělo lampy. Komponenty k nábytku bývají obvykle odděleny od těla kvůli bezpečnosti zboží při přepravě - jmenovitě může jít o úchyty, které jsou připevněné uvnitř zásuvek nábytku.

Větší kusy nábytku jako například postele či šatní skříně jsou pochopitelně dodávany v demontovaném stavu. Ve většině případů jde však o velice intuitivní a jednoduchou montáž, kterou budete provádět dle srozumitelných pokynů z montážního návodu. Tato skutečnost je zpravidla uvedena v popisu produktu.

Jelikož jde u většiny položek z našeho sortimentu pouze o jednoduché kompletační práce či o velice snadnou montáž, tak samotnou montáž zboží nenabízíme přímo mezi doplňkovými službami při dokončení objednávky. V případě, že byste si však netroufli ani na jednodušší montáž, tak nás neváhejte kontaktovat a individuálně montáž domluvíme. Při individuální domluvě montáže dojde k fixnímu nacenění dle konkrétní zakoupené položky. Cenu montáže sdělujeme vždy před její realizací.

Jste-li limitováni malým manipulačním prostorem a nejste si jisti v jakém stavu dorazí váš vyhlídnutý kousek nábytku, tak nás určitě neváhejte kontaktovat.