Vánoční dekorace

Vánoce a vánoční svátky jsou milovaným a neopomenutelným obdobím. Dokonalé vánoční výzdobě se nic nevyrovná a bude vás doma těšit po celou dobu těchto svátků. Vánoční dekorace a vánoční ozdoby na Malvarosa představují širokou nabídku, kterou vytvoříte překrásný vánoční interiér.

16 položek celkem

Cena

902355
1902355
Dekorační socha Anděl s flétnou 42cm
Akce
2 179 Kč –20 %
1 743 Kč
Kód: MR1921483
Skleněný svícen Naomi 23cm
Akce
588 Kč –20 %
470 Kč
Kód: MR1921425

Vánoce a vánoční svátky jsou milovaným a neopomenutelným obdobím. Dokonalé vánoční výzdobě se nic nevyrovná a bude vás doma těšit po celou dobu těchto svátků. Vánoční teplo domova a vánoční atmosféra jsou okouzlujícími aspekty tohoto období. Proto vám s radostí představujeme široký výběr vánočních dekorací a ozdob na www.malvarosa.cz, které vás jistě upoutají. Vánoční dekorace a vánoční ozdoby představují širokou nabídku, kterou vytvoříte překrásný vánoční interiér. Neopomenutelné jsou především skleněné vánoční ozdoby na stromeček neboli vánoční baňky, vánoční koule a další vánoční ozdoby na stromeček, jako vánoční skleněný koník, vánoční andílek se skla, vánoční skleněné sněhové vločky, vánoční ozdoba rampouch, vánoční dekorační ptáček určený k připnutí na stromeček, záclony a další místa a speciální krásné vánoční ozdoby s LED osvětlením.

Vánoční dekor se postará o Vánoce v celém interiéru. Vánoční svícen se postará o teplo domova i samotný dekor místnosti. Mezi zimní dekorace neodmyslitelně patří adventní věnec. Adventní věnec si můžete snadno vyrobit i s našimi věnci na dveře, kdy si jej jednoduchými úpravami přizpůsobíte přesně vašim představám a doplníte jej o vánoční svíčky. Vánoční doplňky zahrnují samozřejmě i vánoční osvětlení a vánoční světýlka. Samostatnou kategorii pak tvoří vánoční osvětlení venkovní. S čím si můžete nejvíce vyhrát, jsou vánoční dekorace na stůl, od vánočního prostírání až po vánoční figurky a vánoční betlémy, kterými vyzdobíte stůl i jiný nábytek. Vánoční závěsné dekorace jsou širokou kategorií, zahrnující také vánočné koule a baňky na stromeček, které mohou najít i jiná využití. Vánoční zvonky a vánoční rolničky najdou také široké uplatnění v interiéru. Součástí vánočního interiéru, ale také exteriéru jsou pak vánoční věnce na dveře a vánoční girlandy.

Bez Vánoc si zimu nedovedeme představit, přiveďme je tedy k dokonalosti s překrásnými vánočními dekoracemi a ozdobami od Malvarosa.