Zahradní stoly

V této kategorii stylového zahradního nábytku najdete stoly vhodné jak na zahradu, tak na terasu či balkón. Od malých stolků s kovovou konstrukcí až po venkovní stoly z teakového dřeva s různě nastavitelnou velikostí či skládací, takže se v případě sezónního využití dají lépe uskladnit.

2 položek celkem

Cena

736617377
1736617377
Masivní zahradní stolek Jardin čtvercový 70cm
Akce
8 095 Kč –9 %
7 366 Kč
Kód: MR0400562
Zahradní jídelní stůl Leos 180x90cm masiv akácie
Akce
19 747 Kč –12 %
17 377 Kč
Kód: MR1821888

V této kategorii stylového zahradního nábytku najdete stoly vhodné jak na zahradu, tak na terasu či balkón. Od malých stolků s kovovou konstrukcí až po stoly z teakového dřeva s různě nastavitelnou velikostí či skládací, takže se v případě sezónního využití dají lépe uskladnit.

Zahradní stoly patří mezi nejvyhledávanější zahradní nábytek. Venkovní stůl svou úpravou odolává povětrnostním podmínkám. Zahradní stůl kovový / kovový zahradní stůl toto ale nemusí úplně splňovat a zejména kovový zahradní stolek bílý, typický provensálský, je vhodnější na noc uchovávat v suchém prostředí. Nemluvíme tu však pouze o zahradě, kovový stůl je dokonalý na balkon i terasu. Dřevěný stůl na zahradu a dřevěný stůl na terasu se nijak neliší, až zahradní stolek malý, je vhodný především na balkon. Stůl na zahradu / stůl zahradní patří mezi venkovní stoly. Nejvyhledávanějším je zahradní stůl dřevěný, někdy v provedení skládací zahradní stůl / zahradní skládací stůl, který usnadňuje manipulaci i jeho uskladnění. Stůl venkovní, stejně jako stůl na terasu bývá větších rozměrů a pokud hledáte mezi menšími, kulatý zahradní stůl je tím pravým. Zahradní stůl a židle na bakon bývají v setu a výběr venkovního sezení je tak značně zjednodušen. Nesmíme také zapomenout na zahradní ratanový stůl a stolek. Zahradní stoly z masivu i zahradní stolek kovový Vám jistě zajistí příjemě strávené chvíle se svými blízkými, v přírodním prostředí.