Fotorámečky

I v dnešní digitální době není nad to, mít své oblíbené snímky v hmotné podobě vytavené v krásném stylovém rámečku na fotografie. Vyberte si z naší nabídky vintage, romantických i jednoduchých fotorámečků ten pravý pro uchování vašich vzpomínek. Nábytek Malvarosa.

5 položek celkem

Cena

268685
1268685

I v dnešní digitální době není nad to, mít své oblíbené snímky v hmotné podobě vytavené v krásném stylovém rámečku na fotografie. Vyberte si z naší nabídky vintage, romantických i jednoduchých fotorámečků ten pravý pro uchování vašich vzpomínek.

Fotorámeček může být opravdovým skvostem, a právě takové, Vám rádi nabídneme. Rám na fotografie nabízí krásné možnosti provedení. Dřevěné fotorámečky mohou mít vyřerávaný zdobný dekor. Přírodní jednoduché provedení, pro dřevěný rámeček, je také klasika s krásou masivního dřeva. Elegantní volbou je vždy bílý fotorámeček, který skvěle padne ke všem jiným dekorům. Co se týče rozměrů, klasikou je fotorámeček 10x15 a větší fotorámeček 20x30. Fotorámečky jsou často uzpůsobeny pro zavěšení na zeď  a tyto fotorámečky na zeď tak nemusí zdobit jen povrch skříněk a polic, ale i prázdné stěny. Specialitou jsou skleněné fotorámečky, keramické fotorámečky či porcelánový fotorámeček a těžký kovový fotorámeček. Pěkný výběr, Váš nábytek Malvarosa.