Koupelnový nábytek

Vyberte si z naší nabídky koupelnového nábytku takový, který vyhovuje vašemu přání a vkusu. Mezi variantami z kvalitního masivního dřeva s vynikajícími tradičními středomořskými a španělskými motivy či sestavami. Luxusní a osobitá koupelna je vám na dosah, na Nábytek Malvarosa.

6 položek celkem

Cena

236947276
1236947276
Koloniální koupelna z exotického masivního dřeva v hnědé medové barvě
Kolekce
2 370 Kč
Kód: MR0404922
Dřevěná skříňka pod umyvadlo Star v koloniálním stylu
Kolekce
16 870 Kč
Kód: MR0400780
Koupelnová skříňka s umyvadlem VOLTAIRE
27 315 Kč
Kód: MR1411067
Designový příborník GUOTTE
28 316 Kč
Kód: MR1411567
Luxusní rustikální komoda La Fenice 125cm
Kolekce
od 33 065 Kč
Kód: MR1408879-1
Koupelnová skříňka se dvěma umyvadly HONORÉ
47 276 Kč
Kód: MR1411069

Vyberte si z naší nabídky koupelnového nábytku takový, který vyhovuje vašemu přání a vkusu. Mezi variantami z kvalitního masivního dřeva s vynikajícími tradičními středomořskými a španělskými motivy či sestavami. V exluzivním a tvarově jedinečném provedení si vybere každý. Nezbytností jsou dobře osvětlená velká koupelnová zrcadla a skříňky pod umyvadlo, aby se vaše koupelna stala oblíbeným místem pro každodenní rituály.

Koupelnový nábytek nemusí mít jen obyčejné hladké moderní plochy. Koupelnová skříňka dokáže být opravdovým skvostem. Skříňka pod umyvadlo, či rovnou skříňka s umyvadlem z naší nabídky, bude krásným a luxusním solitérem koupelny. Koupelnová skříňka s umyvadlem nemusí mít umyvadlo nutně vestavěné. I v nejluxusnějších hotelech se setkáte s umyvadly, na koupelnových skříňkách položených, tedy umyvadlo na desku. Koupelnová skříňka pod umyvadlo pak může být téměř jakéhokoliv výběru a stačí její jednoduchá úprava doplněním otvoru na odpad a baterii. Dřevěná skříňka pod umyvadlo / skříňka pod umyvadlo masiv, je pro toto ideální a i koupelna se tak může pyšnít luxusními vintage či zdobenými masivními skříňkami. Pokud milujete zámecký styl, skříňka s umyvadlem na nožičkách je tím pravým. Zkrátka umyvadlová skříňka s umyvadlem může být přesně podle vašich náročných představ. Nábytek do koupelny všach zdaleka není jen umyvadlo se skříňkou, nesmí chybět stylová koupelnová komoda, koupelnová skříň a i samotné umyvadlo na skříňku. Ale koupelna nábytek má jednoznačně největší výběr nábytku, co se týče vyhledávání: skříňka do koupelny. Pro malé prostory se najde i malé umyvadlo se skříňkou, různého stylu. Luxusní koupelna je vám na dosah, na Nábytek Malvarosa.