O nás

o-nas-valencia-placaZnačku Malvarosa® jsme založili jako koncept začátkem roku 2013 smyšlenkou nabídnout kombinaci klasických a i poněkud netradičních kusů nábytku a doplňků, které osvěží tuzemské klasické vnímání prostoru.

Naší činností je distribuce a prodej stylového převážně španělského a portuglaského nábytku, bytových doplňků a svítidel. Samotný název je naší registrovanou ochranou známkou v České a Slovenské republice.

Název Malvarosa odkazuje na nádhernou pláž ve městě Valencia, které je baštou výroby kvalitního španělského nábytku. Mimo jiné je Malvarosa i typ květu, u nás známý jako Ibis růžový, tedy Ibišek. Malva odkazuje také na oblast ve Španělsku, kde se vyrábí kvalitní víno, Castilla de León, odkud máme také dodavatele nábytku a bytových doplňků.

Nabízíme kompletní katalog jedinečného španělského nábytku online, který si zákazník může nakoupit z pohodlí domova tak, aby všechny požadované informace o produktech našel na naší stránce. Pokud však budete mít otázky či pochybnosti, rádi vás přivítáme v našem showroomu na adrese Bartoškova 1411/22, 140 00 Praha.

V naší nabídce najdete různé druhy nábytku - od klasického, rustikálního až po moderní, či koloniální, vintage, art-deco, provensálský nebo industriální různé cenové kategorie, vše vysoké kvality z masivního dřeva, mimo nábytku z jiných materiálů jako je sklo či kov. Kromě nábytku nabízíme široké spektrum bytových dekorací, doplňků a svítidel. Počet výrobků neustále rozšiřujeme o nové zboží, stejně jako permanentně vyvíjíme naši stránku, aby byly naše služby stále kvalitnější.

Ačkoli převážná většina prodávaných produktů pochází ze Španělska, v budoucnu bychom rádi rozšířili náš sortiment i o výrobky z jiných trhů, které budou koncepčně, cenově a kvalitativně zapadat do našeho projektu.

Doufáme, že naše nabídka vás zaujme a nabízené výrobky splní všechna vaše očekávání. Stylový designový nábytek, který nabízíme, projel mnoho kilometrů, aby se dostal až k vám. Objevte i vy krásu světově populárního stylu bydlení Vintage a vdechněte vašemu domovu skutečnou duši. Věříme, že budete spokojeni s našimi službami a na naši stránku se budete vracet vždy, když budete zařizovat bydlení, potřebovat něco netradičního do vašeho domova, nebo budete hledat dárek pro vaše blízké. Nechte se inspirovat! 

Tým Malvarosa