Skříňky

Úložný prostor je nezbytnou samozřejmostí, vytvořte ho pomocí stylových skříněk z naší obsáhlé nabídky nábytku Malvarosa a doplňte tak zároveň interiér stylovým kusem nábytku. Rustikální skříňky z masivního dřeva, venkovské či koloniální kousky a další! To vše na Malvarosa.

12 položek celkem

Cena

700016209
1700016209

Styl nábytku

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 12
media images org file0045804
ZDARMAZDARMA
14 032 Kč
Kód: MR1822572

Obývací skříňky

V této sekci SKŘÍŇKY na Nábytek Malvarosa naleznete solitéry, tedy samostatně stojící skříňky, jež mohou sloužit k uložení věcí, které je potřeba mít dennodenně po ruce. Úložný prostor je nezbytnou součástí každého bydlení, vytvořte ho pomocí designových skříněk z naší obsáhlé nabídky nábytku Malvarosa a doplňte tak zároveň interiér stylovým kusem nábytku. Rustikální skříňky z masivu, venkovské či koloniální kousky a další! To vše na Malvarosa.

Design, styl a materiál

Úložná skříňka má za úkol uschovat vaše věci, které zároveň zůstanou po ruce a dobře organizované. Jejím úkolem je ale také zapadnout do interiéru a stylově ho doplnit. Mohou být solitérem, ale také ve stejném provedení jako je okolní nábytek. Skříňky doplňují obývací sestavy a tvoří i přímo obývací stěny. Zároveň skříňky patří do ložnice, přesíní, chodeb i pracoven. Zkrátka patří kamkoliv, kde potřebujete úložný prostor. Dřevěná skříňka představuje nespočet možností provedení. Dřevěná rustikální skříňka s dýhovaným povrchem, vintage lakovaná skříňka různých barev s patinovaným povrchem, orientální skříňka s vyřezávaným dekorem, možností je opravdu mnoho. Vybírejte na Malvarosa.