Skandinávský nábytek kolekce Malmo

Moderní nábytek Malmo s nádechem skandinávského stylu bydlení představuje revoluční možnost vybavení ložnice kvalitním a především stylovým nábytkem. Stylový nábytek Malmo poskytuje širokou škálu modifikovatelnosti - výběr barevného provedení, čalounění, kování a také různých druhů nohou komod a nočních stolků. Inspirujte se stylovým skandinávským nábytkem kolekce Malmo.

15 položek celkem

Cena

1000031421
11000031421
Skandinávský noční stolek Malmo zakázkové provedení
ZDARMAZDARMA
Kód: MR2020589/ANT

Skandinávský nábytek kolekce Malmo představuje kvalitní zakázkovou výrobu, díky které si přizpůsobíte finální vzhled nábytku, podle svých představ. Tento kvalitní skandinávský nábytek je tvorbou španělského výrobce, který si zakládá na kvalitě a preciznosti. Jedná se o nábytek z melaninových desek, které dokonale imitují strukturované dřevo. Desky s melaminovým povrchem vypadají skvěle a také skvěle odvedou svou práci. Řada zahrnuje autentické dřevěné reprodukce i tlumené a živé univerzální barvy s exkluzivními texturami, které jsou příjemné na pohled a příjemné na dotek. Jsou ideální pro všechny druhy projektů návrhů interiérového designu. Melaminové desky nábytku zajišťují autentickou dřevěnou reprodukci, s robustním povrchem, odolným vůči poškrábání. Většinu nábytku lze vyrobit v provedení OŘECH, DUB, BÍLÝ DUB, ANTRACIT, pouze některé pak i v barvě třešeň a bílá.

Některé postele pak nabízejí také čalouněné součásti. U čalouněného nábytku volite mezi druhem (sérií) čalounění TKANINA, EKOKŮŽE a SAMET. Zvolenou barvu ze série je poté nutné uvést do poznámky objednávky při jejím dokončování. 

Kolekce neobsahuje velké množství položek, ale díky své variabilitě nabízí obrovské možnosti realizací. V kolekci Malmo jistě zaujmou zakázkové postele s úložným prostorem, které Vám poskytnou praktický úložný prostor, kterého není nikdy dostatek. Kvalitní zvedací kování Vám zajistí komfortní přístup do úložného prostoru. Výrobce nabíze také plně motorizované zvedání divanu, které je k dispozici na poptávku. Tyto postele s úložným prostorem nemají klasické šíkmé nožky, které se pojí se skandinávským nábytkem a perfektně se proto hodí také do moderních ložnic. 

V kolekci skandinávského nábytku Malmo vyberete perfektní komplet postele s nočními stolky a komodou. Skandinávské noční stolky i komody ve skandinávském stylu lze zakoupit s nožkami (barva a materiál dle vzorníku) i bez nohou. Právě ve varianě bez nohou vznikne dokonalý moderní komplet postele s nočnimi stolky, v barvě dle vašeho výběru. 

Jak již bylo řečeno, možností je v této kolekci nespočet. Vybírejte na Malvarosa v kolekci skandinávského nábytku Malmo tu pravou ložnici právě pro Vás!