Luxusní knihovna přes celou zeď Eduardo 448x200cm Blanco Porto-Adara

Kód: MR2900011
ZDARMAZDARMA
Luxusní knihovna přes celou zeď Eduardo 448x200cm Blanco Porto-Adara
229 120 Kč
Výroba na zakázku

Luxusní, zakázkově vyráběná bílá knihovna přes celou zeď Eduardo, španělské výroby. Oslňte s touto luxusní televizní stěnou, jejíž součástí jsou 4 moduly 100cm knihovny, propojené ozdobnými sloupky. Celková šířka stěny knihovny činí 448cm a výška je 200cm.

Luxusní klasická knihovna Eduardo nabízí také další možnosti provedení (barva, rozměry, skladba).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxus & Kvalita & Tradice

detai1100l

Luxusní, zakázkově vyráběný nábytek španělské výroby: Nábytek Kolekce Eduardo.

Obývací velká knihovna přes celou zeď  Eduardo 448cm Blanco Porto-Adara

Tato luxusní knihovnová stěna je sestavena ze 4 spojených modulů knihoven. Jednotlivé moduly jsou propojené ozdobnými sloupky, které lemují také boky této zakázkově vyráběné knihovny. Spodní i vrchní část je lemována zdobnými lištami/soklem. Toto vše spolu vytvoří luxusní ucelenou širokou knihovnu, která bude prvotřídní součástí každého obývacího pokoje i pracovny.

4 moduly: Knihovny

4x Velká knihovna o šířce 100cm. Každá knihovna obsahuje 4 police.

Barva

Tato knihovna je v kombinace barev BLANCO PORTO a ADARA. Detail barev naleznete v galerii produktu.

Luxusní knihovnu Eduardo je možné vyrobit i v jiné barvě / kombinaci barev. Na následujícím obrázku jsou znározněné další barvy. V případě zájmu o jiné barvy nás prosím kontaktujte.

BARVY MATE A CLASSIC 1100

Materiál

Tělo, ozdobné lišty a rámy dvířek jsou vyrobené z masivního dřeva Novozélandské jedle. Vnitřní části, zásuvky a zadní panely jsou vyrobené z dýhovaných desek.

Zakázková výroba

Nábytek lze zakázkově vyrobit nejen co se týče barev, ale také co se týče rozměrů a složení/vybavení jednotlivých modulů. Například dvířka mohou být plná dřevěná / celá prosklená /z poloviny prosklená apod. Obývací stěny a knihovny mohou být vysoké 200 cm, 230 cm, nebo 260 cm.

Nábytek je dodáván částečně demontovaný.

V případě zájmu o montáž, nebo zakázkové provedení této televizní stěny nás prosím kontaktujte na email info@malvarosa.cz. Rádi Vám zašleme další informace a možnosti provedení.

laeb logo2

Luxusní nábytek & Zakázkový nábytek & Španělský nábytek

Pevná filozofie výroby: Vyrábět exkluzivní kusy kombinující řemeslnou zručnost s nejlepšími a nejnovějšími povrchovými úpravami. Způsob života a cítění dřeva poznamenali jak tvorbu, tak inovaci tohoto nábytku během více než 50leté cesty.

uvod6

Sen & Profese & Rodina

V roce 1968 vše začalo otevřením malé dílny, která se díky velkému úsilí a vizi rozvíjela v mezinárodní měřítko.

Z původní dílny se stává továrna a barvy, tvary a linie se rozšiřují a vytvářejí jedinečné kolekce. Nejmodernější strojní zařízení koexistuje s odbornými výrobci nábytku, kteří zhmotňují návrhy a nápady kreativního prostoru. 

Vůně dřeva a chuť k řemeslné práci prostupuje tvorbou druhé generace, kteří pokračují v řemeslné profesi s avantgardními výtvory a nadčasovými styly. Dnes jsou přítomni ve více než 30 zemích, účastní se nejrenomovanějších veletrhů v tomto odvětví interiérového designu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Styl nábytku: Rustikální, Klasický
Kód produktu: MR2900011
Výška: 200
Šířka: 448
Hloubka: 46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: