Konzolové stolky

Hledáte jedinečný konzolový stolek? V naší nabídce konzolových stolků a konzolí najdete pouze ty nejkrásnější kousky předsíňového a chodbového nábytku. Zařiďte si svou předsíň stylově, aby každý váš příchod domů byl radostným.

12 položek celkem

Cena

970336405
1970336405

Styl nábytku

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 12
Jednoduchý masivní konzole 150cm šiřoká z teakového dřeva
Novinka
ZDARMAZDARMA
31 239 Kč
Kód: MR0921276
Dřevěné konzole Mersch 141cm s bílou mramorovou deskou v koloniálním stylu
ZDARMAZDARMA
36 405 Kč
Kód: MR0921158
Koloniální předsíňová konzole z masivního exotického dřeva v teplé hnědé barvě
Akce Kolekce
ZDARMAZDARMA 10 782 Kč –10 %
9 704 Kč
Kód: MR0400710
Luxusní masivní konzole se šuplíky ze dřeva Mindi
Akce Kolekce
ZDARMAZDARMA 11 598 Kč –10 %
10 438 Kč
Kód: MR0400585

Hledáte jedinečný konzolový stolek? V naší nabídce konzolových stolků a konzolí najdete pouze ty nejkrásnější kousky předsíňového a chodbového nábytku. Konzolovy stolek je jasnou volbou do menších předsíní, kde je styl a funkčnost na prvním místě. Konzolový stolek poskytne dostatek prostoru pro odkládání drobností po příchodu a zároveň poskytne pastvu pro oči. V nabídce našich konzolových stolků najdete hnědé rustikální konzolové stolky, krémové a bílé konzolové stolky v provence a venkovském stylu bydlení a dále také masivní konzole z palisandrového a akáciového dřeva či překrásné moderní konzolové stolky s kovovými chromovanými nohami. Velice populárními jsou konzolové stolky s půlkruhovou vrchní deskou připomínající měsíc.

Konzolové stolky charakterizuje i úzký stolek do chodby. Stolek do chodby svým úzkým provedením skvěle padne do podélných předsíní a chodeb a poskytne prostor pro další stylové doprlňky, jako stylové osvětlení v podobě stolních lamp. Stolek do předsíně se díky svému tvaru dá výužít také jako kosmetický stolek či toaletní stolek. Byl by to toaletní stolek bez zrcadla a snadným doplněním tohoto stolku o toaletní zrcadlo, získáte stylový toaletní stolek se zrcadlem. Konzolový stolek bílý /bílý kozolový stolek je moderní klasikou. Provence konzolový stolek bílý se pyšní patinou a dalšími úpravami od čistě bílého moderního nábytku. Designový konzolový stolek skleněný a zrcadlový konzolový stolek, je také osvědčenou klasikou. Zařiďte si svou předsíň stylově, aby každý váš příchod domů byl radostným.