Komody

Komoda je jedním z nejuniverzálnějších úložných prostorů, který zajisté nechybí v žádné domácnosti, tedy na design komody byste měli brát veliký ohled. Na Malvarosa je na výběr nepřeberné množství designových komod se zásuvkami, nejrůznějších stylů a velikostí, a tak zajisté najdete tu pravou právě do vaší ložnice.

10 položek celkem

Cena

1018325870
11018325870

Styl nábytku

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 10

Zásuvková komoda: úložný prostor nejen do ložnice

Komoda je jedním z nejuniverzálnějších úložných prostorů, který zajisté nechybí v žádné ložnici. Na design komody byste měli brát veliký ohled. V ložnici se komoda z masivu hodí pro uskladnění složeného oblečení, u kterého není nutné, aby viselo na ramínku, módních doplňků i jiných maličkostí. Oproti vysokým šatním skříním má tu výhodu, že její vrchní deska může sloužit také jako odkládací stolek k umístění lampy či jiných dekorací.

Jakou komodu vybrat?

Rozměr a tvar komody

Na Malvarosa je na výběr nepřeberné množství designových komod se zásuvkami, dvířky nebo poličkami všech velikostí, a tak zajisté najdete tu pravou právě do vaší ložnice. Úzké komody zpravidla obsahují pouze jeden sloupec zásuvek a jsou vhodné do menších prostorů. Široké komody mají jeden sloupec širokých zásuvek, nebo jsou rozdělené do více sloupců zásuvek, případně jsou různě kombinované. Kombinované široké komody nabízí různě velké zásuvky a uložený obsah tak můžete více roztřídit a urovnat.

Vyberte padnoucí styl komody

Velice oblíbená je ve zkratce komoda bílá. Bílá komoda se hodí do většiny interiérů, stejně jako její často vyhledávaný opak, komoda černá. Dále zrcadlová komoda, venkovská, vintage komoda s výraznou patinou a další.

Luxusní komody

Na www.malvarosa.cz naleznete také exkluzivní komody neobvyklého a luxusního vzhledu, které mohou být jedinečným solitérem místnosti. Jedná se například o stylové zámecké komody různých tvarů a povrchových úprav, sezdobnými detaoly. Moderní komody zde představují také širokou nabídku, avšak neméně pak typově komoda luxusní, za kterou se nemusíte stydět ani v zámeckém prostředí.