Komody vysoké

Vysoké komody jsou perfektní pro maximální využití úzkých míst, do kterých by se jiný nábytek nevešel. V této sekci vysoké komody na Malvarosa si můžete vybrat ze široké nabídky jejich nejrůznějších provedení. Na výběr je zde nepřeberné množství designových komod vysokých, a tak zajisté najdete tu pravou právě do vaší ložnice.

6 položek celkem

Cena

2414557662
12414557662

Styl nábytku

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 6

Vysoká komoda ušetří prostor

Vysoké komody jsou perfektní pro maximální využití úzkých míst, do kterých by se jiný nábytek nevešel. Nezabírají mnoho místa a přitom poskytnou stejný, ne-li větší úložným prostor oproti klasickým širokým komodám.

Široká nabídka vysokých komod

V této sekci vysoké komody na Malvarosa si můžete vybrat ze široké nabídky jejich nejrůznějších provedení. Na výběr je zde velké množství designových komod vysokých a zajisté tak najdete tu pravou právě do vaší ložnice. Oblíbená je vysoká komoda bílá. Bílá komoda vysoká se hodí do většiny interiérů, stejně jako její často vyhledávaný opak, vysoká komoda černá. Dále například zrcadlová komoda vysoká, venkovská, vintage komoda vysoká, s výraznou patinou a další.

Luxusní vysoké komody

Naleznete zde také exkluzivní komody neobvyklého a luxusního vzhledu, které mohou být jedinečným solitérem místnosti. Jedná se například o stylové zámecké komody vysokého typu, různých tvarů, povrchových úprav a zdobných detailů. 

Často k nim naleznete nízkou komodu stejného vzhledu, pro rozmanitější zařizování interiérů stejným druhem nábytku, viz: Designové komody. Vaše Malvarosa.