Industriální nábytek kolekce Percipo

Industriální nábytek kolekce Percipo představuje klasiku industriálního vzhledu, s osobitými prvky, jež nábytek Percipo posouvají na další úroveň. Kolekce má propracované detaily především kovových částí, které jsou jinde často opomíjené a tato kolekce je tak top kvalitou i vzhledem v této industriální kategorii nábytku. Luxusní industriální nábytek na Malvarosa. Pokud jste milovníkem nábytku průmyslového vzhledu, tak je tato kolekce Percipo dokonalou právě pro Vás!

8 položek celkem

Cena

495433513
1495433513

Originální industriální nábytek kolekce Percipo zaujme především trupkovým litinovým rámem doplněným plochami z masivní mangového dřeva. Mezi nejzajímavější položky z nabídky patří konferenční stolek, na jehož jednoduchosti stále vyniká hrubší průmyslový design. Na své si tedy s kolekcí industriálního nábytku Percipo přijdou jak milovníci industriálního bydlení, ale také příznivci originality, designu a přírodních materiálů. Masivní mangové dřevo v tmavém moření propůjčuje nábytku jedinečnou kresbu a vzhled.

Zajímáte se o industriální styl bydlení? Pak nás neváhejte navštívit v pražské prodejně, kde vám rádi představíme nábytek kolekce Percipo a taktéž další nábytek z řad industriálního stylu zařízování interiérů.