Industriální nábytek kolekce M-Industrial

Industriální nábytek kolekce M-INDUSTRIAL je vyroben z masivního koloniálního dřeva mindi. Kovové rohové prvky i úchyty či nožičky dávají nábytku průmyslový nádech. Povrch industriálního nábytku kolekce M-INDUSTRIAL je tmavý ořech a je vhodné jej kombinovat s jednoduchou tmavou nebo světlou stěnou, případně stěnou obloženou cihličkami. Vzorek dřeva k této kolekci industriálního nábytku M-Industrial naleznete v pražském showroomu.

8 položek celkem

Cena

259028488
1259028488

Tmavě hnědý nábytek kolekce M-Industrial s typicky průmyslovými rysy potěší každého milovníka přírodních materiálů. Tmavě hnědá barva spolu s kovovými doplňky v podobě okovaných rohů nábytku propůjčuje každému jednomu kusu originální industriální vzhled.

Nábytek kolekce M-Industrial je vyroben z masivního exotického dřeva, které je schované pod tmavým ořechovým moření. V kolekci najdete zejména nábytek do ložnice, pracovny a obývacího pokoje jako například masivní knihovnu s žebříkem nebo psací stůl se zásuvkami apod. Zaujal vás industriální nábytek M-Industrial? Pak neváhejte a navštivte nás v pražské prodejně, kde vám rádi ukážeme vzorky nábytku z kolekce.