TV stolky

Stolek pod TV nelze v obývacím pokoji přehlédnout a zastává stylovou a praktickou výbavu každého obývacího pokoje. TV stolek z masivu je zaručenou kvalitou a nabídky jistě vyberete ten pravý. Objevte spoustu jedinečných a praktických televizních stolků venkovského, rustikálního, industriálního i moderního stylu a vytvořte s pomocí dalšího nábytku stylovou TV stěnu. Váš nábytek Malvarosa.

11 položek celkem

Cena

970320195
1970320195

Styl nábytku

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 11
Dřevěný koloniální TV stolek Flash z masivního exotického dřeva mindi s originální kresbou v hnědé barvě
Akce Kolekce
ZDARMAZDARMA 19 932 Kč –10 %
17 939 Kč
Kód: MR0400509

Televizní stolky do obývacího pokoje

TV stolek je neodmyslitelnou součástí každého obývacího pokoje a zaručeně je i jeho nejsledovanějším místem, je tedy dobré aby se jednalo o opravdu stylový nábytek. Ptáte se jak vybrat televizní stolek? Stolek pod TV by měl být výraznější a větší než samotná televize a jestli vám to místnost dovolí, nešetřete na rozměrech, dostatek odkládacího prostoru u TV stolku se vždy hodí. V této sekci na malvarosa jsou zařazené TV stolky různých stylů. Objevte spoustu jedinečných a praktických televizních stolků venkovského, rustikálního, industriálního i moderního stylu a vytvořte s pomocí dalšího nábytku stylovou TV stěnu. Váš nábytek Malvarosa.

Výběr televizního stolku

Stolek pod televizor by měl být výraznější a větší než samotná televize a jestli vám to místnost dovolí, nešetřete na rozměrech, dostatek odkládacího prostoru u TV stolku se vždy hodí. Pokud patříte mezi moderní domácnosti, s malou moderní elektronikou a televizorem na stěně, velký TV stolek už není nutností a TV stolek malý zde postačí. Nicméně i při TV upevněné na stěně, je z estetického hlediska vhodné mít stolek větší. Berte samozřejmě ohled na množství elektroniky, které bude v obývacím pokoji potřeba. Při značné výbavě elektroniky může být zvolena přímo skříňka pod televizi, která za dvířky poskytne velký odkládací prostor. Z hlediska úklidu volite většinou z varianty stolku na nožkách a bez, tedy přiléhající k zemi. TV stolek na nožičkách je stylovka, zejména u klasických a rustikálních interiérů a lze pod nimi utírat prach i vytírat. U uzavřených TV stolků toto nemůsíte řešit, zároveň většinou nabídnou více úložného místa.

Materiál TV stolku

TV stolek z masivu má široké zastoupení. Rozrostla se nabídka i poptávka po indickém nábytku, který je specifický právě dřevěným provedením. A že se jedná opravdu o masiv v pravém slova smyslu. Nejčastěji je to TV stolek ze dřeva palisandu, akácie a manga. Každá tato dřevina má své specifické vlastnosti a především vzhled (strukturu dřeva). Tyto stolky na TV se hodí do moderních i jiných interiérů. Masivní televizní stolky opatřené bělenou úpravou jsou pak vhodné do romantických interiéru Provence i vintage. Kovový stolek je méně častý, nicméně pro industriálně zařízené domácnosti je téměř nutností. Vybírejte indrustriální TV stolek na Malvarosa.

TV stolek a jeho rozměr

Mezi největší dostupné kusy patří TV stolek 200cm, klasicky je ale větší nabídka u TV stolků šířky 160 cm, nebo 180cm. Výškově se televizní stolky pohybují nejčastěji od 30 cm do 75 cm.