Skandináský nábytek retro kolekce Orebor

Máte rádi krásy skandinávského stylu bydlení? Kolekce masivního nábytku Orebor sdružuje všechno to, co by měl skandinávský nábytek splňovat. Je jednoduchá, designová, propracovaná a především vyrobena z masivu dřeva mindi, díky čemuž disponuje stylový nábytek Orebor jedinečnými vlastnostmi, které zaručují dlouholetou výdrž. Díky kvalitnímu lakování prostupuje kresba masivu na povrch a nábytek si tak zachovává naturální vzdušný nádech.

1 položek celkem

Cena

3905839059
13905839059
Minimalistický dřevěná knihovna Orebor II 180cm z manga v přírodní hnědé barvě
Kolekce
ZDARMAZDARMA
39 058 Kč
Kód: MR0921082

Designový nábytek Orebor lze zapasovat jak do interiérů ve skandinávském stylu tak ve stylu retro. V kolekci stylového skandinávského nábytku naleznete zejména velký masivní nábytek jako jsou stylové skandinávské příborníky, masivní skandinávské jídelní stoly, skříňky nebo noční stolky. Veškerý skandinávský nábytek z kolekce Orebor je vyroben z masivního exotického dřeva mindi, příbuzného mahagonu, v přírodní hnědé barvě. Přírodní hnědá barva vynikne především ve světlých místnostech, kde bude ještě více patrná překrásná kresba masivu.

Zaujal vás nábytek ve skandinávském stylu? To vše a mnohem víc vám představíme v naší kamenné pražské prodejně. Objevte s námi scandi styl bydlení, Malvarosa.