Nový showroom Malvarosa

chateau-bystrice-01

Logo-transparent@2x

Je to tady! Nově zrekonstruovaný překrásný objekt Chateau Bystřice se již brzy stane naší pýchou a součástí, kterou budete mít možnost navštívit také vy. Náš nový osobitý showroom Malvarosa nabídne velký výstavní prostor a větší část nabízených skladových položek si zde budete moci rovnou odvézt. Možnosti dodání zboží na adresu však zůstanou samozřejmě také. Budeme Vám také k dispozici na konzultaci při výběru našeho sortimentu a rádi Vám poradíme, jak jen budeme moci. Těšíme se na Vás!

Otevření nového showroomu je datováno k 2.květnu tohoto roku. Nově nás budete moci navštívit na adrese Radošovice 43, 257 51 Bystrice u Benešova. Fakturační adresa zůstává beze změny. Pro lepší orientaci můžete využít přímo odkazu do google map.

Měli jsme tu čest budovat tuto impozantní stavbu a sledovat tak vznik něčeho opravdu krásného a jedinečného. Rádi bychom se z Vámi podělili a více řekli o dlouhé cestě této historické budovy.

Původní stav

chateau-bystrice-2

Původně rozlehlý statek se skládal z krásné měšťanské vily, která se stále nachází na návsi obce, dále bylo součástí několik zemědělských a přiléhajících budov, na celkovém pozemku okolo 90 ha. Uprostřed tohoto statku byla umístěna tato pozoruhodná stavba, u které na první pohled upoutaly pozornost její mohutné žulové stěny, masivní zdi a klenbové prvky.

Tento úchvatný architektonický počin bez povšimnutí chátral po dlouhá léta a svému potenciálu ale dostál nyní.

Nový design & luxusní sídlo

chateau-bystrice-03

Náročná rekonstrukce měla za cíl vytvořit novodobý skvost, se zachováním původního kouzla budovy. Výsledek Vám nabídne krásnou podívanou.

Interiér

chateau-bystrice-4

Obrovský vzdušný prostor, s jedinečnou atmosférou klenbového stropu a vyšperkovanou kovovou nosnou konstrukcí vytváří unikátní prostor s jedinečným kouzlem, ve kterém se nese i zbytek budovy. Industriální styl je zde propojen s moderním vzhledem i technologiemi.

chateau-bystrice-5

Zachovalé dřevěné trámy a zrestaurované původní klenby byly nutností pro zachování autentičnosti budovy a tato náročná práce se opravu vyplatila. Zajistily stylový otevřený výstavní prostor s perfektním industriálním vzhledem.

Krása detailu

chateau-bystrice-6

Právě stylové detaily tvoří perfektní celek a nabízí nový pohled na kouzlo a potenciál této designové budovy.

chateau-bystrice-7

Zabydlování interiéru

chateau-bystrice-8

Zatím bylo cílem pouze se stylově dotknout interiéru a široké možnosti zařizování nechat otevřené. Tyto detaily jsou například stylové osvětlení, ručně kované doplňky a stylové kusovky nábytku, laděné do venkovského, Provence i industriálního stylu bydlení.

chateau-bystrice-9

Všude jsou přítomny zrenovované původní prvky a nově dotvořené umělecké detaily, citově propojené se současnými technologiemi.

Ložnice & čas odpočinku

Klid a odpočinek po náročném dni je zapotřebí v každém ohledu. Útulná ložnice ve venkovském stylu nabídne stylový a příjemný prostor i pro odpolední siestu. Přírodně laděný nábytek z masivního dřeva je zestárlého vzhledu a designově doplňuje jinak moderní čalouněnou postel s klasickým drukováním. Vše je laděné do krémové barvy, ke které stylově kontrastují masivní dřevěné konstrukce stropu.

chateau-bystrice-10

Jídelna & Pracovna

Otevřený velký prostor nabídl spojení kuchyňského koutku s jídelnou a malou domácí pracovnu, umístěnou na vyvýšeném pódiu.

chateau-bystrice-11

chateau-bystrice-12

IMG_2269

Exteriér

Přiléhající pozemek nabízí vše potřebné. Dnes neodmyslitelná parkovací místa, krásné a opečovávané zelené plochy, i místo odpočinku s lavičkami. Prostor je převážně vydlážděný žulovými kostkami a pozemek za budovou nabízí další možnosti využití.

chateau-bystrice-13

chateau-bystrice-14

Líbí se Vám tato rekonstrukce? My jsme budovou okouzleni a těšíme se na nové a jedinečné pracovní prostředí. Rádi Vás zde již brzy přivítáme! 

Otevření nového showroomu je plánováno k začátku května tohoto roku. Od 2.května se na vás tedy budeme těšit v novém :)

Tým Malvarosa