Designový nábytek Toscana

Designový nábytek Toscana od předního španělského výrobce je zakázkovým nábytkem prémiové kvality. Nábytek Toscana je vyráběn v barevném provedení Blanco Decapé (bílá barva s viditelnou kresbou dřeva - který bílou barvou prostupuje lehce) a Miel Patinado (krásná hnědá medová barva s viditelnou kresbou dřeva). Na základě poptávky lze však nábytek Toscana vyrobit i v jiných barvách či barevných kombinacích - v tomto případě nás neváhejte kontaktovat pro více dotazů.

Bílo hnědý nábytek Toscana vyniká svým precizním zpracováním, jednoduchými avšak velice romantickými tvary a zdobením v podobě ornamentů.

Nábytek na pomezí středomořského a minimalistického skandinávského stylu bydlení dodá vašemu interiéru přesně to, co právě potřebuje - jednoduchost barev, funkčností nábytku (pojezdy šuplíků a velice efektivně umíštěné příhrádky a odkládací plochy) a hlavně styl, ve kterém se budete cítít jako doma!

Pomocí designového nábytku Toscana lze vybavit doslova celý domov - ložnici, obývací pokoj, předsíň, pracovnu a mnoho dalších místnosti.

Španělský masivní nábytek Toscana je vyroben z kvalitního masivního dřeva dováženého z Chile. Některé části, jako například poličky mohou být vyrobeny z MDF desky s dýhou a také z borovicového dřeva. Objem masivního dřeva kromě jiných materiálů u každého produktu může být různý, ale nikdy neklesá pod 60%. (Zbytek je sklo, MDF, případně kov apod.)