Vítejte na nových stránkách www.malvarosa.cz

welcome_blog_1000x350

Rádi bychom vás přivítali na nových stránkách našeho internetového obchodu. Díky vaší přízni jsme byli schopni zrealizovat tuto inovaci, která by vám měla usnadnit a zpřijemnit brouzdání a nakupování v našem obchodě.

Pro přístup do klientského centra je bohužel nutná nová registrace, tzn. vaše starší a nyní řešené objednávky zde v centru nebudete moci sledovat, sledovat vám půjdou až nové objednávky, vytvořené přípmo na těchto nových stránkách. Nemusíte se však bát, o všech starších a stávajících objednávkách víme a pracujeme na nich :)

Ohledně inovací bychom rádi vyzdvihli do popředí intuitivnější kroky objednávek, lepší možnost sledování objednávek a zejména pak lepší a přesnější informovanost od učinění až po vyřízení objednávky.

Pokud zaznamenáte v prvních dnech nějaké nedokonalosti nebo chyby, tak nás prosíme omluvte, na stránkách budeme právě v těchto dnech ještě plně pracovat. Pokud se setkáte s nějakým radikálním problémem tak nás neprodleně kontaktujte na telefonní číslo infolinky, kde vám jsme v rámci otevíracích hodin showroomu k dispozici.