M alva R osa

NÁKUPNÍ SEZNAM  

Bez produktov

0 Kč DOPRAVA
0 Kč SPOLU

K POKLADNĚ

Vitrína, která tvoří atmosféru

Vitrína, která tvoří atmosféru

Ačkoliv se nám může zdát, že vitrína je kusem nábytku, který patří do dobových interiérů a tedy do minulosti, není to pravda. Vitrína má své oprávněné místo i v moderních bytech a domech. Ať už zařizujete obývací pokoj, nebo samostatnou jídelnu, zastavte se při tomto jedinečném kusu nábytku. Tyto interiéry se totiž neobejdou bez kvalitní vitríny. Na výběr máte z různých modelů, které se hodí do moderních, tak i tradičních interiérů.

Rohová vitrína DECCO  Vitrína VERONA se zásuvkou  Masivní vitrína Lagos 120cm Vitrína BASILEA Vitrína VERONA se dvěma zásuvkami

 

Přestože v současnosti se v interiérovém designu upřednostňuje minimalismus a jednoduchost, každá domácnost potřebuje dostatek úložného prostoru a to nevyjímaje jídelny. A právě vitrína je ideálním kusem nábytku na uskladnění jídelního servisu. Inspirovat se můžete provensálským stylem pocházejícím z Francie, kde je vitrína v domácnostech naprostou samozřejmostí.

 

 

 

 

 

 

 

V naší nabídce najdete moderní, jakož i rustikální vitríny, které klidně můžete kombinovat s různými styly nábytku. Vitríny jsou většinou vyráběny z masivního dřeva, které jim dodává nádech luxusu. Můžete se rozhodnout, zda chcete vitrínu, která je otevřená, tedy máte snadný přístup k předmětům, které v ní máte uloženy a které můžete takovýmto způsobem vystavovat na obdiv návštěvníků, nebo si vyberete prosklenou vitrínu, která kromě pěkného vzhledu přináší i praktickou výhodu. Váš jídelní servis a ostatní předměty, které do ní uložíte, zůstanou uchráněny před prachem.

 

 

 

 

 

 

 

Zajímavým řešením jsou vitríny, které mají zároveň funkci jídelního sekretáře. V neprůhledné části totiž můžete uskladnit předměty, které nechcete vystavovat na odiv. Zároveň vám však poskytne prostor s otevřenými policemi, do kterého můžete umístit ty předměty, které mají kromě praktického využití i dekorační funkci.

Vitrína s bufetem ANVERS ART-DECO Vitrína NATURAL cinco Vitrína MEDITERRÁNEO se třemi zásuvkami Vitrína MADISON  Knihovna s vitrínou ADELINE

 

Ať už se rozhodnete pro luxusní vzhled rustikálních vitrín vyrobených z masivního, mnohdy exotického dřeva nebo vitríny či sekretáře v romantickém provensálském stylu, můžete si být jistý, že se stanou ve vaší jídelně či obývacím pokoji nepřehlédnutelným doplňkem. Právě v případě provensálské či rustikální vitríny je časté využití přímo v kuchyni, zvláště pokud jde o kuchyně spojené s jídelním koutem.

Jídelní vitrína LEICESTERve venkovském stylu  Kombinovaná vitrína LYON s vinotékou, poličkami a držáky na sklenice v provensálském stylu  Vitrína SPARTAN      Vitrína FONTANA úzká       Skříň PLATA NATURAL

Pokud je vám bližší vintage styl, určitě si všímejte vitríny ze skla a kovu s nádechem patiny nebo vitríny ve venkovském stylu.

Stále modernější jsou i vitríny v zajímavém barevném provedení, které vnesou do interiéru pozitivní atmosféru a originální vzhled.

 

 

 

Všechny vitríny najdete v našem obchodě, inspirujte se!

 

 

 

tým Malvarosa

 

 

 

Barbora Babicová