M alva R osa

NÁKUPNÍ SEZNAM  

Bez produktov

0 Kč DOPRAVA
0 Kč SPOLU

K POKLADNĚ

Doručení a doprava


Doručení vámi zakoupeného zboží zajišťuje naše partnerská expediční společnost nebo ji zajišťujeme vlastním vozem. Její cena je závislá na konkrétní objednávce. Přesná částka za doručení vám bude stanovena systémem při potvrzení objednávky na základě vaší volby způsobu doručení. Smluvní podmínky a parametry jednotlivých způsobů doručení jsou vysvětleny v následujících kapitolách. 

V případě, že cena vaší objednávky překročí částku 27000 Kč, náklady na vámi zvolený způsob doručení snášíme my, což znamená, že vámi vybraný způsob dopravy máte zdarma.

Následující tabulka představuje přehled cen pro jednotlivé způsoby doručení podle ceny objednávky.


 

 

Název / Cena objednávky

Do 3000 Kč

Do 6750 Kč

Do 10800 Kč

Do 27000 Kč

Nad 27000 Kč

 Osobní odběr

0,00 

0,00

0,00

0,00

0,00

 Kurýrní služba DPD

120

150

X

X

X

 Doprava 

X

303

424

641

Zdarma!

 Doprava s vynesením nábytku     za Vaší asistence

X

X

641

799

Zdarma!

 Doprava s kompletním   vynesením nábytku v Hlavním měste Praha 

X

X

540

540

Zdarma!

 V případě volby osobního odběru, je kupující povinen po oznámení o přípravě objednávky k expedici tuto vyzvednout v naší prodejně na adrese Francozská 563/72, Praha 10 - Vinohrady. Připravené zboží je třeba vyzvednout do 14 dnů ode dne oznámení o přípravě objednávky zaslané mailem na adresu uvedenou v objednávce. V případě, že zboží nevyzvednetev uvedené lhůtě, bude vám účtováno skladné dle aktuálního ceníku doplňkových služeb.

Poštovné a balné

V případě volby způsobu dopravy - poštovné a balné, doručení vaší objednávky zajistíme prostřednictvím naší partnerské přepravní společnosti na místo dodání - vámi zvolenou doručovací adresu, kterou jste nám zadali v objednávce. Tento způsob dopravy je volitelný pouze v případě objednávek s cenou do 100 €. Zboží je považováno za úspěšně doručené od momentu jeho složení před prvé uzamykatelné dveře domu místa určení. Pro sjednání přesného času vás budeme kontaktovat. O připravenosti vaší objednávky na expedici vás budeme informovat prostřednictvím emailové zprávy nebo telefonicky.

Doprava

V případě volby doprava, vám zajistíme dovoz vámi objednaného zboží prostřednictvím naší partnerské firmy nebo našim vozidlem na místo dodání - vámi zvolenou doručovací adresu, kterou jste zadali v objednávce. Zboží je považováno za úspěšně doručené od momentu jeho složení před prvé uzamykatelné dveře domu místa určení. Pro sjednání přesného času vás budeme kontaktovat. O připravenosti vaší objednávky na expedici vás budeme informovat prostřednictvím emailové zprávy nebo telefonicky.

Doprava s vynesením nábytku

V případě volby doprava s vynesením nábytku, vám zajistíme dovoz vámi objednaného zboží prostřednictvím naší partnerské firmy nebo našim vozidlem na místo dodání - vámi zvolenou doručovací adresu, kterou jste nám zadali v objednávce spolu s jeho vynesením a položením ve vámi určené místnosti. Tato služba nezahrnuje rozbalení, ani montáž nábytku. Podmínkou pro poskytnutí této služby je, abyste zajistili dostatečný přístup pro vynesení nábytku - výtah, schodiště, otevření dveří a podobně tak, aby bylo možné příslušný nábytek přes tyto prostory přenést na vámi požadované místo. V případě, že nebudou dodrženy podmínky dostatečného přístupu a nebude možné vynesení nábytku, plně snášíte náklady na složení zboží na jiné místo dle aktuálního ceníku doplňkových služeb. Pro sjednání přesného času vás budeme kontaktovat. O připravenosti vaší objednávky na expedici vás budeme informovat prostřednictvím emailové zprávy nebo telefonicky.

Doprava s vynesením, montáží nábytku a likvidací obalů v Pražském kraji

V případě této volby, vám zajistíme dovoz vámi objednaného zboží prostřednictvím naší partnerské firmy nebo naším vozidlem na místo dodání - adresu, kterou jste nám zadali v objednávce spolu s jeho vynesením a položením ve vámi určené místnosti. Dále vám ho rozbalíme a provedeme jeho montáž a umístění v místnosti dle vašich požadavků a v konečné řadě si obalové odpady námi dodaného nábytku vezmeme a na naše náklady zajistíme jeho likvidaci. Podmínkou pro poskytnutí této služby je, abyste zajistili dostatečný přístup pro vynesení nábytku - výtah, schodiště, otevření dveří a podobně tak, aby bylo možné příslušný nábytek přes tyto prostory přenést na vámi požadované místo. V případě, že nebudou dodrženy podmínky dostatečného přístupu a nebude možné vynesení nábytku, plně snášíte náklady na složení zboží na jiné místo dle aktuálního ceníku doplňkových služeb. Pro sjednání přesného času vás budeme kontaktovat. O připravenosti vaší objednávky na expedici vás budeme informovat prostřednictvím emailové zprávy nebo telefonicky.